We wrześniu 2017 roku ruszyła kolejna edycja konkursu PRO Warmia i Mazury dla samorządów lokalnych i instytucji otoczenia biznesu z naszego województwa.

Można zgłaszać projekty promocyjne w dwóch kategoriach:

  • promocja ogólna
  • promocja gospodarcza

W każdej z kategorii przyznana zostanie nagroda główna oraz wyróżnienie.

 

W konkursie mogą brać udział te projekty promocyjne, których realizacja rozpoczęła się i jeszcze trwa lub rozpoczęła się i zakończyła pomiędzy 1 października 2016 roku a 30 września 2017 roku oraz które zostały przygotowane przez lub na zlecenie uczestnika konkursu.

 

Uczestnikami konkursu mogą być samorządy lokalne z województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje otoczenia biznesu – w tym parki technologiczne, specjalne strefy ekonomiczne, stowarzyszenia, biura obsługi inwestorów, itp. Szczegóły – wraz z regulaminem konkursu i formularzem zgłoszeniowym – można znaleźć w zakładce Konkurs PRO Warmia i Mazury (kliknij TUTAJ).

 

Zgłoszenia można będzie nadsyłać od 15 września do 16 października 2017 r. Laureatów poznamy 9 listopada, podczas uroczystej gali kończącej pierwszy dzień Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmia i Mazury (Festiwal odbędzie się 9 i 10 listopada w Iławie).