Każdy kto ma #genWarmiiiMazur! Dlatego pragniemy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i twórczy wkład w rozwój naszego regionu. Od 2012 roku podczas Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur nagradzamy laureatów, a przede wszystkim pomysłodawców i realizatorów najlepszych projektów promocyjnych jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji z województwa warmińsko-mazurskiego.

To nigdy nie jest łatwe zadanie, ale dokładamy wszelkich starań, aby poprzez nagrodzone projekty pokazać, że zaangażowanie, kreatywność i innowacyjność od zawsze stanowią inspirację i siłę napędową dla rozwoju społeczno-gospodarczego naszego pięknego regionu.

Tegoroczna edycja to cztery, wybrane przez Jury Konkursu, wyjątkowe i różnorodne projekty, które nie tylko podniosły standardy działań marketingowych, ale także stały się wzorcem dla innych:

„Kadry nowoczesnej gospodarki” i „Kurs na IT”

„Regionalny Festiwal Pogranicza Kartaczewo”

„Punkt Obsługi Inwestora”

„Kampania Zdrowe L@to”

Wierzymy, że Konkurs PRO Warmia i Mazury to okazja do budowania pozytywnego wizerunku Warmii i Mazur oraz możliwość wspólnego kreowania przyszłości naszego regionu.

Z przyjemnością, więc przekazujemy Wam informację, że trwają przygotowania do kolejnej 12. edycji Konkursu. Już teraz zapraszamy Was do kontynuacji tej wspólnej, inspirującej podróży oraz zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i strony internetowej, gdzie wkrótce pojawią się szczegóły dotyczące kolejnej edycji.

Jak co roku nagrodą dla zwycięzców będzie profesjonalne nagranie minireportażu na temat projektu, który później otrzymają do wykorzystania we własnych celach.

A teraz zapraszamy na film, z którego dowiecie się czym dla laureatów tegorocznej edycji Konkursu PRO Warmia i Mazury oraz III edycji projektu Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur w kategorii „Żagle Warmii i Mazur” jest #genWarmiiiMazur.
Do usłyszenia!