Unia Europejska invest in

11 Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur

2022

Festiwal jest miejscem spotkań osób zajmujących się promocją, budowaniem potencjału lokalnego samorządu, pozyskiwaniem i obsługą inwestorów, tworzeniem oferty inwestycyjnej województwa warmińsko-mazurskiego. Festiwal adresowany jest przede wszystkim do władz samorządowych z Warmii i Mazur, pracowników komórek ds. promocji, rozwoju, inwestycji gospodarczych, a także przedstawicieli instytucji podległych samorządowi, instytucji regionalnych i lokalnych zajmujących się promocją, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorców.

Idea Festiwalu

Wydarzenie ma charakter konferencyjno-warsztatowy. W tym roku tematem głównym Festiwalu jest „E-gospodarka Warmii i Mazur“. Mając na uwadze sygnalizowaną przez samorządowców i przedsiębiorców potrzebę rozmowy, która pozwoli na pogłębienie tematów poruszanych podczas wystąpień prelegentów, zaprojektowaliśmy w miejscu wydarzenia specjalną strefę, w której będą odbywać się rozmowy w formule „World Cafe“.

Podczas wydarzenia wystąpią eksperci i prelegenci biegli w obszarach cyfryzacji przedsiębiorstw i elektronizacji procesów realizowanych w samorządach. Swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się z uczestnikami Festiwalu samorządowcy i przedsiębiorcy.

Działania podejmowane przez samorządy lokalne, instytucje otoczenia biznesu, jednostki naukowe, przedsiębiorców oraz dziennikarzy, ukierunkowane na promocję, w tym promocję gospodarczą, odgrywają ważną rolę w procesie rozwoju naszego regionu, kreowaniu spójnego pozytywnego wizerunku całego województwa. Postęp społeczno-gospodarczy jest w dużej mierze zasługą aktywności tych instytucji i pozwala na wzmacnianie współpracy na wielu poziomach.

Tegoroczny Festiwal to okazja do rozmowy o wspólnych doświadczeniach i nowych wyzwaniach związanych z marketingiem miejsc, integracją wewnątrz regionu i nowych trendach.

Podczas Festiwalu zostaną również ogłoszone wyniki 10 edycji konkursu „PRO Warmia i Mazury”, w którym nagrodzone zostaną najlepsze projekty z zakresu promocji zrealizowane w 2021 roku w naszym województwie przez podmioty z Warmii i Mazur.

Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur był pierwszym i jest jedynym tego typu wydarzenia o charakterze konferencyjno-warsztatowym skierowane do kadr odpowiedzialnych za promocję jednostek samorządu terytorialnego w województwie warmińsko-mazurskim.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem Festiwalu jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Kliknij i zobacz szczegóły dotyczące poprzednich edycji Festiwalu.

Prelegenci

Robert Szewczyk Robert Szewczyk
Dyrektor Departamentu Koordynacji Promocji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Dr Artur Bartoszewicz Dr Artur Bartoszewicz
Adiunkt w Katedrze Polityki Publicznej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Katarzyna Żółkiewska-Malicka Katarzyna Żółkiewska-Malicka
Lider Sekcji Audytu i ochrony danych osobowych w ZETO sp. z o.o. w Lublinie.
Anna Ciesielska Anna Ciesielska
Wiceprezes Instytutu Przedsiębiorczości i Nowych Technologii Sp. z o.o. w Olsztynie, współwłaściciel Działu Marketingu.
Dr inż. Paweł Tadejko Dr inż. Paweł Tadejko
Ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, pracownik Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej oraz Head of R&D w startupie Elastic Cloud Solutions.
Michał Młotek Michał Młotek
Specjalista administracji publicznej i samorządu. Zawodowo związany z Inkubatorem Technologicznym w Iławie. Przewodniczący Rady Miejskiej w Iławie w kadencji 2018-2023, przewodniczący Rady Powiatu Iławskiego w kadencji 2014-2018. Posiada tytuł MBA.
Aneta Zdeb-Jata Aneta Zdeb-Jata
Pełnomocnik zarządu ds. rozwoju i strategii w ZETO Sp. z o.o. w Lublinie.
Tomasz Andrukiewicz Tomasz Andrukiewicz
Prezydent Ełku, prawnik, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz MBA Executive na Politechnice Białostockiej.
Łucja Barbaszewska Łucja Barbaszewska
Dyrektor sprzedaży Cisco Polska na rynek samorządowy, edukacyjny oraz średnich i dużych przedsiębiorstw komercyjnych.
Andrzej Oponowicz Andrzej Oponowicz
Właściciel Firmy Informatycznej „Liberosoft” Andrzej Oponowicz.
Dr Sebastian Grabowski Dr Sebastian Grabowski
Prezes Fundacji ArchitectsPL, pełnomocnik prezesa Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji ds. Smart City, wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Dr Katarzyna Obłąkowska Dr Katarzyna Obłąkowska
Kierownik Zespołu Analiz Behawioralnych i Badań Społecznych, Instytut Finansów.
Maciej Bułkowski Maciej Bułkowski
Prezes zarządu spółki Caruma. Absolwent Wydziału Telekomunikacji i Elektrotechniki Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy, specjalność systemy telekomunikacyjne.
Marcin Michalak Marcin Michalak
Dyrektor Systemów Sektora Publicznego w firmie Zeto Software Sp. z o.o.
Marta Rogalewska Marta Rogalewska
Wykładowca na Politechnice Białostockiej, na kierunku marketing internetowy, menedżer e-commerce, zarządzanie i na studiach MBA.
Agnieszka Pietrowicz Agnieszka Pietrowicz
Dyrektor Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku.
Mariusz Korpoliński Mariusz Korpoliński
Aktor dramatu, moderator, konferansjer. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Ekspert w branży eventowej.
Przemysław Włodarczyk Przemysław Włodarczyk
Dyrektor operacyjny w firmie CamFLY.

Newsletter

Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Warmia Mazury Unia Europejska